12 Mart 2016 Cumartesi

Yazacaklarım Daha Bitmedi     Merhaba herkese. Yazmaya devam etmeye karar verdim. Karmaşık duygu ve düşünceleri daha açık bir hale getirmemi sağlamıştı yazmak. Benim için yararlı oluyor. Blogu ilk 2014 haziran ayında açmıştım, amacım geçmişimi yazarak tekrar gözden geçirmekti. Aslında bahsettiğim yakın bir geçmişti, ailevi olaylarım vardı ve nerede hata yaptığımı bulmaya çalışıyordum. Bunları yazıp bitirdikten sonra biraz ara verdim. Bir zaman sonra yazdıklarımın çok özel olduğunu fark ettim, özelden kastım hususi olması. Bundan, bir yazımda daha bahsetmiştim, çok kişiye özel bir hikaye olduğundan ama dayanamayıp kaldırdım hepsini. Sanırım bundan sonra da çok özel konulara girmeyeceğim artık. Yazıları sildim ama bilmiyorum gerçi google'ın ana bilgisayarlarında bir şeyler kalmıştır kesin. Balkondan dışarıyı seyrederken gördüğüm köpeğini gezdiren çocuk hakkındaki yazı güzeldi aslında, o kalsaymış keşke :)

 
Eski yazılarımın başına gelenler (temsili).

     Yazmadığım dönemde çok güzel kitaplar okudum, çok güzel de filmler izledim. Çok değerliler, bende çok fazla yere sahipler. Temel şeyleri hatırlamamı sağladılar. Belki yaş olarak büyümemden de ileri gelebilir, farklı bir şekilde bakmaya başladım hayata.

     Bu yazıyı yazmaya ihtiyaç duydum çünkü biraz kafayı toparlamak istedim. Bir giremedim ama son giriş yazısı bu. Çok da bir şey yok açıkçası eheh. Yazacağım işte bir şeyler. Kitaplar, filmler, hayatlar, insan ilişkiler, geçmişten güzel anılar... Düşe kalka:)

     Özetle blogta iyi şeylerden bahsetmeye çalışacağım, tabii gerçekliği göz ardı etmeden.